Archiwum

Informacja o zmianie sposobu przyjmowania interesantów w Wydziale Postępowań Administracyjnych

Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, ul. Podwale 31-33

Od poniedziałku 12 października 2020 r. do odwołania interesanci będą przyjmowani jedynie w środy od godz. 11:00 do godz. 18:00 w naszym Punkcie Przyjęć Interesantów przy pl. Muzealnym 16 we Wrocławiu (Dom Klubowy Śnieżka).

Obowiązuje wszystkich interesantów zachowanie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie apeluję aby sprawy załatwiać korespondencyjnie korzystając z tradycyjnej poczty, albo poczty elektronicznej przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego (ePUAP).

Jedynie w przypadku niemożności załatwienia sprawy korespondencyjnie wskazane jest osobiste przybycie do Wydziału Postępowań Administracyjnych.

Z góry przepraszamy za utrudnienia, ale są one niezależne od nas.

Z poważaniem

podkom. Łukasz Wasielewski
Specjalista WPA KWP we Wrocławiu

Informacja odn. orzeczeń o licencji zawodniczej i patencie strzeleckim


Szanowni Państwo

W związku ze stanowiskiem Komendy Głównej Policji polecającym niehonorowanie obecnej formy orzeczeń o nadaniu patentu strzeleckiego oraz orzeczeń o nadaniu licencji zawodniczej w postępowaniach administracyjnych dot. wydawania pozwoleń na broń jako dokumentów niespełniających wymogów Kodeksu postępowania administracyjnego informujemy, że Polski Związek Strzelectwa Sportowego wdrożył stosowanie podpisu kwalifikowanego w procedurze wydawania w/w orzeczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową informacją:

Czytaj więcej

W razie pytań w kwestii orzeczeń elektronicznych prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski Związek Strzelectwa Sportowego

UWAGA !!!

WPA Wrocław nie akceptuje licencji na płytach CD lub poprzez ePUAP.
Pliki Licencji i Patentu pobrane z portalu PZSS należy wysyłać na maila WPA Wrocław: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Klubu

Komisja Licencyjno-Patentowa PZSS przypomina:

1. W przypadku występowania o nadanie nowej licencji zawodniczej poza wnioskiem elektronicznym należy również złożyć wygenerowany z Portalu wniosek w wersji papierowej. Brak złożenia obu wniosków spowoduje wstrzymanie wystawienia dokumentu do czasu uzupełnienia braków.

2. Zdanie egzaminu na patent nie jest równoznaczne z jego przyznaniem. Patent po egzaminie jest nadawany po wpłynięciu do Komisji Licencyjnej dokumentów egzaminu. Przed tym czasem zawodnicy będą jedynie widzieć informację o zdaniu egzaminu.

Z uwagi na znaczą ilość zawodników kontaktujących się z Biurem PZSS w sprawie braku patentu w Portalu już w pierwszym dniu roboczym po egzaminie prosimy o wyraźne zaznaczenie tego faktu zawodnikom zdającym egzamin.

3. Sam fakt wygenerowania wniosku o nadanie patentu nie jest równoznaczny z zapisem na egzamin. Zapis na egzamin dokonuje się dopiero po dokonaniu płatności przez Dotpay. Osoby nie zapisane na egzamin nie zostaną do niego dopuszczone. Fakt zapisania na egzamin zawodnik może sprawdzić w zakładce "egzaminy na patent" - wyświetlą się tam szczegóły danego egzaminu.

4. Zgodnie z Regulaminem egzaminów stwierdzających posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego § 7 pkt 2 staż w Klubie liczony jest od dnia zarejestrowania zawodnika w Portalu. PZSS nie modyfikuje daty zarejestrowania.

5. Możliwość załączania potwierdzeń wpłaty zwykłego przelewu dokonanego na konto PZSS zamiast płatności przez dotpay jest funkcjonalnością przejściową i zostanie ona wycofana od listopada 2019. Prosimy wszystkie kluby, które nadal nie korzystają z płatności dotpay o rozpoczęcie korzystania z tej metody, by uniknąć problemów.

 

z Poważaniem,

Radosław Olefir
Sekretarz Komisji Licencyjno-Patentowej PZSS

Licencja Klubowa 2024

Komisja Licencyjna PZSS informuje, że Klub Strzelecki Glauberyt otrzymał licencje klubową nr LK-1222/2024 w zakresie: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa.

Z poważaniem

Sekretarz
Komisji Licencyjnej PZSS

WYNIK VI EDYCJI ZBIÓRKI 1% PODATKU ...

Dzięki waszym środkom z 1 % podatku zebranym i przekazanym nam przez FUNDACJĘ STUDENCKĄ "Młodzi-Młodym" udało nam się sfinansować budowę instalacji elektrycznej na klubowej strzelnicy w Żabicach.

ZARZĄD KLUBU DZIĘKUJE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM

WYNIK VII EDYCJI ZBIÓRKI 1,5% PODATKU ...

Dzięki waszym środkom z 1,5 % podatku zebranym i przekazanym nam przez FUNDACJĘ STUDENCKĄ "Młodzi-Młodym" udało nam się sfinansować budowę kulochwytów na klubowej strzelnicy w Trzebnicach.

ZARZĄD KLUBU DZIĘKUJE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami:
mailowo: kontakt@ksglauberyt.pl
lub telefonicznie.
 

Nasz adres

Klub Strzelecki Glauberyt
Żabice 17
59-140 Żabice
NIP 6922506366, REG. 022339164
Licencja PZSS: LK-1222/2024

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz wstąpić w szeregi Klubowiczów to zapoznaj się z FAQ oraz warunkami przyjęcia, wypełnij deklarację członkowską i przyjdź na najbliższe spotkanie.


WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

Wesprzyj nas

Jeżeli chciałbyś wspomóc nasz Klub Strzelecki, możesz to zrobić dokonując wpłaty na nasze konto:

44 2030 0045 1110 0000 0329 1590

w tytule wpisując: NA CELE STATUTOWE

WSZYSTKIE WPŁATY MILE WIDZIANE

Free Joomla! templates by Engine Templates