Klub Strzelecki

Polecane strony

Przekaż 1% podatku

Wspierają Nas

alpine bullet poster

Wypełniając poniższy formularz, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zmianami), w celu prowadzenia procesu rekrutacji do Klubu Strzeleckiego Glauberyt.

Administratorem danych osobowych jest:
Klub Strzelecki Glauberyt
Żabice 17
59-140 Żabice

Aktualizacja Deklaracji Członkowskiej:

W związku z koniecznością aktualizacji danych Członków Klubu w Portalu PZSS oraz ze względu na wprowadzenie legitymacji klubowych, Zarząd Klubu zwraca się z uprzejmą prośbą o aktualizowanie Deklaracji Członkowskiej.

Wypełnienie deklaracji członkowskiej, bądź jej zignorowanie, pociąga za sobą jeden z kilku możliwych scenariuszy:

1. Członkowie Klubu, którzy mają uregulowane zobowiązania wobec Klubu i wypełnią Deklarację Członkowską, otrzymają legitymacje klubowe i będą posiadać wszystkie prawa i przywileje należne Członkom.

2. Osoby, które nie są członkami Klubu, a wypełnią Deklarację Członkowską, będą traktowane jako Kandydaci i będą podlegały standardowej procedurze przyjęcia do Klubu.

3. Osoby, które w przeszłości były Członkami Klubu i chciałyby kontynuować przygodę ze strzelectwem oraz Członkowie, którzy nie mają uregulowanych zobowiązań wobec Klubu, a zaktualizują Deklarację Członkowską, będą proszeni o uregulowanie zaległości. Termin uregulowania zobowiązań mogą być uzgadniane indywidualnie z Zarządem Klubu. Po uregulowaniu zaległości, osoby takie otrzymają nowe legitymacje klubowe i będą mogły korzystać ze wszystkich praw i przywilejów należnych Członkom Klubu.

4. Członkowie Honorowi, którzy wypełnią Deklarację Członkowską, otrzymają specjalny wzór legitymacji, podkreślający ich dożywotni, szczególny status w strukturach Klubu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub poprzez facebooka klubu.

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami:
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie.


Nasz adres

Klub Strzelecki Glauberyt

Żabice 17
59-140 Żabice

NIP 6922506366, REG. 022339164
Licencja PZSS: LK-1222/2022

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz wstąpić w szeregi Klubowiczów to zapoznaj się z FAQ oraz warunkami przyjecia, wypełnij deklarację członkowską i przyjdz na najbliższe spotkanie.


wypełnij deklarację członkowską

Wesprzyj nas

Jeżeli chciałbyś wspomóc nasz Klub Strzelecki, możesz to zrobić dokonując wpłaty na nasze konto:

 

44 2030 0045 1110 0000 0329 1590

w tytule wpisując: NA CELE STATUTOWE

 

 

Wszystkie wpłaty mile widziane

Zobacz nas na

logo 1icon facebook big

© 2015 kslubin.pl / Wszystkie prawa zastrzeżone.