Klub Strzelecki

logo 1icon facebook

Polecane strony

Przekaż 1% podatku

Wspierają Nas

alpine bullet poster

Militaria.pl shooting & outdoor

PZSS wydał aktualizację Portalu Informatycznego przygotowującą do wydawania licencji na kolejny rok. Wprowadził następujące zmiany:

1. Od 1 listopada do 31 grudnia podczas składania wniosku o nadanie licencji oraz wniosku o przedłużenie licencji (sprawdzian) zawodnik wybiera rok, na który składa wniosek. Możliwość złożenia wniosku na rok kolejny (w tym przypadku 2020) jest zależna od posiadania przez klub licencji klubowej na ten rok. W przeciwnym wypadku złożenie tych wniosków będzie możliwe tylko na rok bieżący (w tym przypadku 2019).

2. W przypadku braku licencji klubowej na rok kolejny (w tym przypadku 2020) złożenie wniosku o przedłużenie licencji zawodniczej na rok kolejny (w tym przypadku 2020) nie będzie możliwe.

3. Zmieniono nieznacznie wygląd składania wniosków, by był bardziej intuicyjny.

4. W module zarządzania wnioskami klub może zmodyfikować rok oraz zakres wniosku o nadanie licencji oraz o przedłużenie-sprawdzian.

5. W module zarządzania wnioskami dodano filtrowanie wg. roku wniosku, a w widoku „Wszystkie wnioski" dodano również filtrowanie po statusie. Umożliwi to np. wyświetlenie wniosków bez poprawnego zdjęcia lub bez złożonego wniosku papierowego.

6. Dodano możliwość składania wniosku o przedłużenie licencji oraz przedłużenie licencji (sprawdzian) w imieniu zawodnika przez Klub. W menu osoby -> zawodnicy -> profil pod danymi licencji zawodniczej będą wyświetlać się linki "przedłuż licencje" oraz "przedłuż licencję-sprawdzian"

7. Ogólne poprawki drobnych błędów

 

W najbliższym czasie zostaną też udostępnione kolejne zmiany:

1. Potwierdzenie e-mail zapisania nowej osoby wysyłane Klubowi.

2. Dodanie kolumn z datą ważności licencji oraz zakresem patentu na liście zawodników w Osoby -> Zawodnicy.

3. Powiadomienie e-mail do zawodnika o wystawieniu licencji i patentu.

 

Informujemy również, że od 1 stycznia 2020 PZSS przestanie honorować zbiorcze potwierdzenia wpłat za licencje zawodnicze dołączane przez link „dodaj potwierdzenie zapłaty", dla przelewów dokonywanych przez Klub na konto PZSS. Ta metoda służy wyłącznie do załączania potwierdzeń dla wpłat omyłkowo wykonanych przez zawodników na konto PZSS, a nie omijaniu płatności przez system dotpay. Prosimy wszystkie Kluby, które wykorzystują tę metodę w taki sposób, by zawczasu rozpoczęły opłacanie licencji przez system dotpay.

PZSS

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Wesprzyj nas

 

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami:
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie.


Nasz adres

Klub Strzelecki Glauberyt

Żabice 17
59-140 Żabice

NIP 6922506366, REG. 022339164
Licencja PZSS: LK-1222/2020

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz wstąpić w szeregi Klubowiczów to zapoznaj się z FAQ oraz warunkami przyjecia, wypełnij deklarację członkowską i przyjdz na najbliższe spotkanie.


wypełnij deklarację członkowską

Wesprzyj nas

Jeżeli chciałbyś wspomóc nasz Klub Strzelecki, możesz to zrobić dokonując wpłaty na nasze konto:

 

44 2030 0045 1110 0000 0329 1590

w tytule wpisując: NA CELE STATUTOWE

 

 

Wszystkie wpłaty mile widziane

Zobacz nas na

logo 1icon facebook big

© 2015 kslubin.pl / Wszystkie prawa zastrzeżone.