Klub Strzelecki

logo 1icon facebook

Polecane strony

Przekaż 1% podatku

Wspierają Nas

alpine bullet poster

Militaria.pl shooting & outdoor

1. W przypadku występowania o nadanie nowej licencji zawodniczej poza wnioskiem elektronicznym należy również złożyć wygenerowany z Portalu wniosek w wersji papierowej. Brak złożenia obu wniosków spowoduje wstrzymanie wystawienia dokumentu do czasu uzupełnienia braków.

2. Zdanie egzaminu na patent nie jest równoznaczne z jego przyznaniem. Patent po egzaminie jest nadawany po wpłynięciu do Komisji Licencyjnej dokumentów egzaminu. Przed tym czasem zawodnicy będą jedynie widzieć informację o zdaniu egzaminu.

Z uwagi na znaczą ilość zawodników kontaktujących się z Biurem PZSS w sprawie braku patentu w Portalu już w pierwszym dniu roboczym po egzaminie prosimy o wyraźne zaznaczenie tego faktu zawodnikom zdającym egzamin.

3. Sam fakt wygenerowania wniosku o nadanie patentu nie jest równoznaczny z zapisem na egzamin. Zapis na egzamin dokonuje się dopiero po dokonaniu płatności przez Dotpay. Osoby nie zapisane na egzamin nie zostaną do niego dopuszczone. Fakt zapisania na egzamin zawodnik może sprawdzić w zakładce "egzaminy na patent" - wyświetlą się tam szczegóły danego egzaminu.

4. Zgodnie z Regulaminem egzaminów stwierdzających posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego § 7 pkt 2 staż w Klubie liczony jest od dnia zarejestrowania zawodnika w Portalu. PZSS nie modyfikuje daty zarejestrowania.

5. Możliwość załączania potwierdzeń wpłaty zwykłego przelewu dokonanego na konto PZSS zamiast płatności przez dotpay jest funkcjonalnością przejściową i zostanie ona wycofana od listopada 2019. Prosimy wszystkie kluby, które nadal nie korzystają z płatności dotpay o rozpoczęcie korzystania z tej metody, by uniknąć problemów.

 

z Poważaniem,

Radosław Olefir
Sekretarz Komisji Licencyjno-Patentowej PZSS

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Wesprzyj nas

 

Skontaktuj się z nami

Możesz skontaktować się z nami:
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie.


Nasz adres

Klub Strzelecki Glauberyt

Żabice 17
59-140 Żabice

NIP 6922506366, REG. 022339164
Licencja PZSS: LK-1222/2020

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz wstąpić w szeregi Klubowiczów to zapoznaj się z FAQ oraz warunkami przyjecia, wypełnij deklarację członkowską i przyjdz na najbliższe spotkanie.


wypełnij deklarację członkowską

Wesprzyj nas

Jeżeli chciałbyś wspomóc nasz Klub Strzelecki, możesz to zrobić dokonując wpłaty na nasze konto:

 

44 2030 0045 1110 0000 0329 1590

w tytule wpisując: NA CELE STATUTOWE

 

 

Wszystkie wpłaty mile widziane

Zobacz nas na

logo 1icon facebook big

© 2015 kslubin.pl / Wszystkie prawa zastrzeżone.